Wieler Toer Club De Hellen

Inlogformulier

Nieuws 2014

WTC de Hellen bereikt een record ledenaantal

Door: Maarten Scholtze (secretaris)
 
Vrijdag, 21 maart 2014
 
Sinds afgelopen week heeft WTC de Hellen weer een nieuwe mijlpaal bereikt. Nog nooit in de meer dan 30-jarige geschiedenis van de club had zij zo’n groot ledenaantal.

Mevrouw Anneke Hermans heeft de eer dat zij het 200ste lid is geworden.

Het bestuur verwelkomt en feliciteert haar met dit heuglijke feit. Wij hopen dat Anneke samen met ons veel veilige en gezellige kilometers af mag leggen.

 
  Ook is het bestuur blij met het feit dat er weer meer dames lid zijn geworden van onze club. Dit betekent dat onze club langzaam steeds meer gemengd gaat worden. Het streven om minimaal 20% van het ledenaantal van de vrouwelijke kunne te hebben is nog ver weg maar komt iedere keer weer een stapje dichterbij.

Ook betekent dit dat er voor iedereen wat te zoeken is bij WTC de Hellen. Van rustig toeren dicht bij huis tot cyclosportieve tochten in het verre buitenland. Toeren in het weekend, met de arbeidsvrijgestelden op woensdagmorgen of trainen op dinsdagavond.
Alles is mogelijk en iedereen blijft welkom met respect voor elkaars wensen.

up