Wieler Toer Club De Hellen

Inlogformulier

Recent nieuws

Resultaat, Rabo ClubSupport

Beste leden van WTC De Hellen,

Met Rabo ClubSupport investeert Rabobank in de samenleving door clubs en verenigingen te ondersteunen. Wij, WTC De Hellen doen ook mee!

Onze vereniging is opgericht per 18 november 1980 en bestaat in 2020 dus 40 jaar. Dit heuglijke feit willen wij natuurlijk vieren met onze leden. Tevens wordt er binnen dit jubileum invulling gegeven aan een nog nader te bepalen maatschappelijk doel.

Leden van Rabobank Tilburg e.o. ontvangen een unieke code waarmee ze tussen 27 september en 11 oktober 2019 via een stemsite hun stem uit kunnen brengen op de clubs die zij een warm hart toe dragen. Ieder lid ontvangt 5 stemmen, waarvan maximaal 2 stemmen op dezelfde vereniging mogen worden uitgebracht.

Stem op WTC De Hellen en steun hierdoor ons 40-jarig jubileum.

Kijk op Rabobank.nl/clubsupport

Namens het bestuur alvast bedankt.

 

Dank
Het resultaat is bekent: €449,44
Hiermee worden de leden natuurlijk bedankt voor hun inzet om zodoende tot dit resultaat te komen.

opbrengstrato

up