Wieler Toer Club De Hellen

Inlogformulier

Recent nieuws

Breng je stem uit aan WTC De Hellen!

Beste leden van WTC De Hellen,

Met Rabo ClubSupport investeert Rabobank in de samenleving door clubs en verenigingen te ondersteunen. Wij, WTC De Hellen doen ook mee!

Onze vereniging is opgericht per 18 november 1980 en bestond in 2020 dus 40 jaar. Dit heuglijke feit hadden wij natuurlijk willen vieren met onze leden. Daarbij willen we met dit jubileum invulling geven aan een nog nader te bepalen maatschappelijk doel. Omdat deze viering door de coronacrisis in 2020 niet uitgevoerd konden worden, willen we dit graag in 2021 laten plaatsvinden. 

Leden van Rabobank Tilburg e.o. ontvangen een unieke code waarmee ze tussen vanaf 4 oktober t/m 25 oktober via deze stemsite hun stem uit kunnen brengen op de clubs die zij een warm hart toe dragen. Ieder lid ontvangt 5 stemmen, waarvan maximaal 2 stemmen op dezelfde vereniging mogen worden uitgebracht.

Stem op WTC De Hellen en steun hierdoor ons 40-jarig jubileum dat we niet in 2020, maar in 2021 zullen vieren.

Kijk op Rabobank.nl/clubsupport

Namens het bestuur alvast bedankt.

 
Rabo Clubsupport
up