Toerrit die ons brengt naar Hilvarenbeek, Biest-Houtakker, Spoordonk, Liempde, Langenberg, Gemonde, Sint-Michielsgestel, Esch, Haaren, Oisterwijk, Moergestel, Tilburg en weer terug in Goirle.
Na 50km in St Michielsgestel even rechtsaf naar Toren 4 voor de pauze van de woensdaggroep.
Vanaf het Kloosterplein vertrekken we richting Leypark en verder via Laag-Heukelom, Leemkuilen naar Udenhout. Via Park Ter Roomley en Gommelsestraat naar De Rustende Jager. Verder naar Giersbergen, Loveren, IJzeren Man, Kamp Vught, Vughtse Heide en langs Afwateringskanaal 's-Hertogenbosch – Drongelen naar Vught.
Via Fort Isabella naar Den Bosch, via brug over het spoor naar de Vughterweg. Ter hoogte van de brug de trap naar beneden naar pontje De Moerasdraak. Met dit pontje oversteken naar de Bossche Broek en verder via Sterrenbos, Theehuis Haanwijk, Halder en langs de Dommel naar Sint Michelsgestel. Na oversteken Torenstraat verder langs de Dommel naar Boxtel. Via Sparrenrijk, Tongeren, Kampina, Belversche Bergen, Staalbergven, langs Achterste Stroom, Hondsberg en Landgoed Ter Braakloop naar Knooppunt De Baars. Via Grollegat, Koningshoeven, Leypark en rond de Oostplas gaat het terug naar Goirle.