Wieler Toer Club De Hellen

Inlogformulier

Recent nieuws

ATB-seizoen 2016 zit er (bijna) op!

Door:toercommissie
Foto's: Diverse

 
Woensdag, 22 februari 2017
 
Voldoende animo
Het -voor onze club- bijna voorbije ‘ATB-seizoen 2016’(aanstaande zaterdag staat de laatste rit gepland) heeft ons geleerd dat er op zaterdagochtend om 9 uur vanaf De Deel voldoende animo is om actief te toeren op de mountainbike. Dat is mooi natuurlijk, want uiteindelijk draait het om één ding: Op een sportieve wijze samen met je favoriete sport bezig zijn!

De huidige stand van de top 3
De strijd om de eerste plaats in het ATB-Modderklassement 2016 is -na een enerverend verloop tussen de top drie- uiteindelijk beslist; en afgetekend gewonnen door Harm Dijks met 1187 punten. Peter Hornman werd zeer verdienstelijk tweede met 1082 punten, en John van Kollenburg werd met 1028 punten beloond met de derde plaats. Harm, Peter en John gefeliciteerd met jullie mooie ereplaatsen!

Podium
In de pauze van de openingsrit op 5 maart zal ons bestuur vast en zeker op gepaste wijze dit mooie podium eren!

Vanzelfsprekend is het volledige klassement te volgen op onze website:
modderklassement

1-10
   123
  
 
2  

3   

John van Kollenburg


up